Logo
 
 


Loading...

Wybór wydarzenia

 • Zwiedzanie Dzienne z Przewodnikiem

  Wszystkich miłośników historii, tajemnic i legend zapraszamy na zwiedzanie zamku z przewodnikiem. Tajemniczość miejsca sprawi, że wycieczka będzie niezapomnianą przygodą.

  UWAGA: W cenie biletu na zwiedzanie Zamku z Przewodnikiem jest już Zwiedzanie Dziedzińców.

  Brak dostępnych biletów nie oznacza braku biletów w kasie.

  Dowiedz się więcej: https://zamekczocha.com/atrakcje/dzienne-zwiedzanie-zamku-czocha/

  Promocja!

  Zakup biletów na zwiedzanie zamku z przewodnikiem upoważnia do zakupu biletów na zwiedzanie dziedzińców z przewodnikiem w niższej cenie! O szczegóły zapytaj na miejscu.

 • Zwiedzanie Dziedzińców i Wieży z Przewodnikiem

  NOWOŚĆ W ZAMKU CZOCHA

  Jeśli chcesz przeżyć niesamowitą podróż w czasie to mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość‼️

  Tym razem przewodnicy oprowadzą Państwa po naszych dziedzińcach i wieży zamkowej.

  Zamek historią stoi i to żadna tajemnica, ale gdyby tak wyjść poza mury twierdzy i dotknąć przeszłości w kunsztownych ogrodach zamkowych❓

  Podczas zwiedzania pogawędzimy o rodach, władcach, konfliktach i radościach jakie miały miejsce setki lat temu.

  Ujrzycie zamek z zupełnie innej perspektywy i wysłuchacie najbardziej intrygujących opowieści o epoce ognia i miecza ⚔️.

  Zajrzymy do muzeum, dotkniemy fundamentów kamiennego mostu, zerkniemy na kojący zalew leśniański.

  Wszystko to w towarzystwie słowa, które niczym ścieżka, prowadzić będzie przez zawiłe dzieje naszego zamczyska.

  ❗️UWAGA ❗️
  Tylko podczas zwiedzania dziedzińców z przewodnikiem będziecie mieli również możliwość zwiedzenia zamkowej wieży, skąd rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na okolicę.

  Zwiedzania odbywają się w weekendy, w soboty i niedziele w godzinach 10:00 - 17:00.

   

  Zwiedzanie zamku trwa około godziny, rozpoczyna się w Muzeum Przedzamcza, przy kasie biletowej.

  Dowiedz się więcej: https://zamekczocha.com/atrakcje/zwiedzanie-dziedzincow-z-przewodnikiem/

 • Nocne Zwiedzanie

  Kiedy ludzie zwykle zapadają w sen, duchy kontynuują  swą wieczną wędrówkę, ale co z tymi, którzy postanowili nie spać? Co więcej, zwiedzać? O tym mogą przekonać się goście Zamku Czocha, wybierający się na Nocne Zwiedzanie średniowiecznej twierdzy.

  Cena biletu 65 zł / osoba

  Dowiedz się więcej na https://zamekczocha.com/atrakcje/nocne-zwiedzanie-zamku-czocha/

 • Wehikuł Czasu na Zamku Czocha

  Zapraszamy Was na wydarzenie jakiego w Zamku Czocha nie było! WEHIKUŁ CZASU⏳

  Wspólnie wybierzemy się w podróż przez wieki, gdy zamek był miejscem niezliczonych aktywności – zarówno tych powszednich, jak i niezwykłych, niemal magicznych, gdy na dziedzińcach mieszkańcy spotykali żołnierzy, rycerzy, muszkieterów, gdy codzienność mieszała się z wydarzeniami doniosłymi i nadzwyczajnymi.

  Ogień, wybuchy, lasery, teatralne inscenizacje! Wszystko to z czego słynie nasza warownia!

  Na dziedzińcach zamkowych zobaczycie przybyszy z bardziej i mniej odległych czasów, którzy będą przewodnikami w niezwykłej podróży przez zawiłą historię swoich epok.

  Ale to nie wszystko – wewnątrz zamku, podczas każdej tury zwiedzania, czeka na Państwa wyjątkowe, laserowe widowisko.

  A gdyby tak… w Sali Rycerskiej wehikuł czasu – przy pomocy laserów – zabrał nas w multimedialną podróż przez zawiłe losy Zamku Czocha?

  Tylko podczas naszej imprezy każda z grup zwiedzających Zamek zobaczy specjalny laserowy show – dysponując mocą prawie 20 vatów zamienimy Salę Rycerską w pełen niezwykłych efektów tunel czasu i przestrzeni, za pomocą którego przybliżymy Wam najważniejsze wydarzenia z wielowiekowych dziejów Zamku.

  Dowiedz się więcej: https://zamekczocha.com/atrakcje/wehikul-czasu-w-zamku-czocha/

 • Czarodziejem być... Szkoła magii

  Polska filia Hogwartu, jak co roku, otwiera swoje drzwi dla ludzi, pragnących zajrzeć do świata magii i czarodziejstwa. Początek nowego cyklu księżycowego, to idealny czas, aby magia stała się rzeczywistością. Według magów, sierp wschodzący zwiastuje u ludzi wyostrzenie zmysłów i wyzwala energię, dlatego łatwiej w tym czasie otworzyć się na dodatkowy wymiar.

  UWAGA! Podczas Imprez plenerowych, zwiedzanie zamku odbywa się bez przewodnika w formie spaceru. Na trasie zwiedzania przewodnicy będą do Państwa dyspozycji, i odpowiedzą na każde pytanie. Przy wejściu otrzymacie Państwo Informator.

  Zasady dotyczące wprowadzenia zwierząt na teren Zamku Czocha, administrowanego przez Spółkę AMW REWITA Sp. z o.o.

  1. Zwiedzanie komnat Zamku Czocha z czworonogiem jest niemożliwe.
  2. Zwiedzanie zamkowych dziedzińców jest dopuszczalne, w przypadku gdy pies ma założony kaganiec. Psy miniaturowe (o wielkości max 30 cm) – są zwolnione z obowiązku noszenia kagańca. Dotyczy to ras psów m.in. York, Shih-tzu, Maltańczyk.
  3. Podczas organizacji imprez plenerowych/tematycznych (Bohaterowie i Księżniczki, Twierdza Smaków, Czarodziejem być…Szkoła Magii, Księstwo Czocha ), w związku z użyciem różnego rodzaju efektów pirotechnicznych oraz wzmożonym ruchem turystycznym, w trosce o bezpieczeństwo czworonogów – zwiedzanie dziedzińców jest niemożliwe.
  4. Osoby niestosujące się do powyższych zasad zostaną poproszone o opuszczenie terenu Zamku Czocha.

   

   

 • Zwiedzanie Tematyczne "Szlakiem Tajnych Przejść"

   

  Szlakiem Tajnych Przejść to zupełnie nowe zwiedzanie tematyczne, jakiego w zamkowych murach jeszcze nie było. Sekretne drzwi, skrytki, ukryte przejścia "na widoku", tajemnice i kryminał, czy uda się uratować skarb? Śledztwo odbędzie się!

  Cena biletu: 55 zł / osoba

  Dowiedz się więcej: https://zamekczocha.com/atrakcje/szlakiem-tajnych-przejsc-nowe-zwiedzanie-tematyczne/

 • Śladem Wojennych Tajemnic Zamku Czocha

  Śladem Wojennych Tajemnic Zamku Czocha, to zwiedzanie, w którym na trzech trasach zwiedzania zobaczycie Państwo niezwykłe opowieści ubrane w grę aktorską, opowiadającą o tajemnicach zamkowych, skarbach, tajemnicach cudownej broni i ucieczce właściciela zamku w styczniu 1945. Zwiedzanie będzie oparte na faktach okraszone różnymi epizodami z czasów końca drugiej wojny światowej.

  Cena biletu 55 zł / osoba

  Dowiedz się więcej na https://zamekczocha.com/wydarzenia/sladem-wojennych-tajemnic-zamku-czocha/

 • Magiczne Warsztaty

  Zapraszamy wszystkie dzieci do magicznej krainy, o której można usłyszeć tylko w bajkach. Zamek Czocha od lat kojarzony jest z czarami. To w jego murach odbywają się liczne spotkania, zloty i szkolenia rodem z Hogwartu. Podczas warsztatów, niczy za pomocą magicznej różdżki, dzieci przenoszą się do gabinetu kuratorki magii i pod jej czujnym okiem zmalują alternatywny świat fantazji.

  W programie: mini wykłady w formie etiud teatralnych, interaktywne zajęcia w grupie, wykończenie indywidualnej różdżki, zielarstwo, warzenie eliksirów.

  Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 6 do 11 lat.

  Dowiedz się więcej: https://zamekczocha.com/wydarzenia/warsztaty-magii/

 • Nocne Zwiedzanie dla Dzieci

  A gdyby tak spojrzeć na historię oczami dziecka? Czy tajemnicze zamczysko zmieni się w siedzibę królów, rycerzy, księżniczek i smoków? U nas wszystko jest możliwe!

  Nocne Zwiedzanie Zamku Czocha dla Dzieci jest fascynującą wędrówką po historii, legendach i opowieściach. Nasi najmłodsi Goście będą uczestniczyć w swojego rodzaju spektaklu, gdzie każda komnata otworzy się przed nimi jako osobna kraina pełna zdumiewających opowieści.

  Przygotowaliśmy dla Państwa pokaz laserowy oraz muzyczne atrakcje. Nie zabraknie słodkich upominków i radosnej twórczości. Ożenliśmy trasę turystyczną i zamkowe muzeum z muzyką, teatrem i multimediami, wszystko to po to, aby Wasze dzieci pokochały historię i uwierzyły, że można ją przedstawić z przymróżeniem oka.

  Czas trwania: około 2 godziny

  Cena: 55,00zł/osoba